GULLIVER CREATIVE QUARTER

Киев, Спортивна площа 1а, БЦ ГУЛЛІВЕР, вежа Б, 11 поверх

Коворкінг Creative Quarter знаходиться на двох поверхах БЦ Гуллівер в самому центрі Києва. Дизайн коворкінгу відповідає його назві. Усюди картини і графіті. Дизайн інтер'єру сприяє творчому процесу, який тут всіляко підтримують. Адже ідея Креативного Кварталу - у продуманому просторі створити високоякісний сервіс, який дозволить залучити кращих фахівців і об'єднати їх для роботи з великими замовниками.

HOT DESK/month
DAY OFFICE
PRIVATE OFFICE/month
OFFICE BLOCK
$315-360
від $35
$440-$550
$480-$550
Що ж пропонує коворкінг Gulliver Creative Quarter своїм резидентам?

Перш за все - це гнучкі умови. Якщо ви хочете орендувати офіс для команди, але не впевнені, що всі члени команди будуть присутні в офісі кожен день або ще не визначилися з точною кількістю людей, то вам запропонують комфортний закритий офіс на потрібну на даний момент кількість людей, решта можуть розташовуватися в лаунж -зал, за довгим столом у панорамного вікна або в одній з Skype-кімнат. У міру необхідності можна змінювати офіс, перебираючись з одного закритого офісу в інший залежно від потреб бізнесу.

Клієнти Креативного Кварталу можуть вибирати різні тарифи, які включають різноманітний набір послуг. Наприклад, майже всі тарифи включають мінімум дві години користування будь-якою з великих переговорних кімнат, які обладнані сучасною мультифункціональної системою для проведення презентацій на Skype, Webex, Viber, WhatsApp.

Крім цього користування Skype-кімнатами вже включено у вартість абонемента. У такій кімнаті цілком можуть розміститись 2-4 людини.

Ще в CQ в Гулливере передбачені print-зони, користування якими в обсязі до 100 сторінок в місяць включено в ціну абонемента.

Всі робочі місця і закриті офіси обладнані якісною ергономічними меблями і навіть канцелярським приладдям.

Для любителів гучних телефонних переговорів обладнані телефонні будки, також є можливість поговорити по телефону в довгому коридорі з м'якими диванчиками або в зоні куріння на балконі.

У кухні все теж на рівні: чай, кава, вода, печиво, сендвічі, молоко і навіть маршмеллоу. А по п'ятницях ще й вино для створення неформальної обстановки.

Тарифні пакети Creative Quarter найбільш продумані і демократичні і стартують від $ 260 в місяць.